Jesteśmy BOCIAN Nieruchomości

Zgrany zespół profesjonalistów zajmujących się obrotem nieruchomościami.

Dlaczego BOCIAN? Według wierzeń, siedzący na domu ma przynosić szczęście i dostatek, a również jest symbolem spokoju i zgody. Ile jest prawdy w tym staropolskim haśle? Oceńcie sami.

Jedna rzecz to najprawdziwszy fakt – jesteśmy przysłowiowym Bocianem dla tych, którzy chcą sprzedać czy też kupić swoje nowe „gniazdo”. Naszym priorytetem jest profesjonalna obsługa. Każdy kto do nas przychodzi musi poczuć się niczym w bocianim gnieździe.

Zapewnia to między innymi stała współpraca z Notariuszem i Radcą Prawnym, którzy zawsze są gotowi odpowiedzieć nam przy nawet najtrudniejszych pytaniach, co daje Naszym Klientom gwarancję pewności i jakże bezcenne poczucie bezpieczeństwa.

Dzięki naszemu doradcy kredytowemu z wieloletnim doświadczeniem nasi klienci mogą dowiedzieć się wszystkiego na temat swoich finansowych możliwości i dobrać odpowiedni rodzaj współpracy z bankiem, niezależnie czy to kredyt hipoteczny, konsolidacyjny, inwestycyjny czy jakakolwiek inna pożyczka.

Ekipa BOCIAN-a wybierze to co najlepsze dla Ciebie!
BOCIAN to pewnego rodzaju symbolika, znak – czas odkryć co oznacza te sześć liter!

Po pierwsze

B jak Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo dla nas to nie mięśnie Pudziana, a coś zupełnie innego. Dobrze skonstruowana umowa, odpowiednie zapisy w akcie notarialnym, spłata wszelkich zobowiązań – kupuj i sprzedawaj nieruchomość tak, aby nie mieć żadnych problemów po transakcji!

Po drugie

O jak Opieka 

Ogrodnicy dbają i pielęgnują swoje rośliny całym sercem, my zaś podobnie opiekujemy się Waszymi nieruchomościami. Jesteśmy z wami od pierwszego kontaktu do samego końca, czyli aktu notarialnego czy też przekazania lokalu. Nie martw się o kompletowanie dokumentów czy jakieś inne niezrozumiałe dla Ciebie formalności. Pomożemy!

Po trzecie

C jak Czynne działanie

Uwierzcie nam albo i nie, ale czasem robimy za swatów… być może nie tworzymy małżeństw, ale naszym zadaniem jest łączyć odpowiednie nieruchomości z szukającymi ich ludźmi – i to robimy! Nieważne czy to klient kupujący czy sprzedający – zawsze każdy z nich wie, że każda nieruchomość, którą mamy pod swoją pieczą nie jest tylko „kolejnym numerkiem w bazie”. Z nami udany i szczęśliwy „związek” nieruchomości z jej właścicielem – gwarantowany!

Po czwarte

I jak Indywidualne podejście do klienta

Każdy człowiek jest inny i jest to absolutnie pasjonujące. Tak samo jest z nieruchomościami. Dlatego my przy współpracy stawiamy na sprawdzoną rozmowę z klientem. To najlepszy sposób na poznanie was jako ludzi, waszych żądań oraz potrzeb, dzięki czemu wiemy, jak działać, aby przygotować idealne rozwiązania dla was.

Po piąte

A jak Aktywna sprzedaż

Zanim podejdziesz do sprzedaży, zastanów się czy chcesz sprzedawać nieruchomość czy tylko ją wystawiać ją w Internecie. My proponujemy konkretne działania, niczym Robert Makłowicz w kuchni! Co konkretnie? Pomoc w wycenie, dopasowanie ceny do aktualnych rynkowych trendów i przygotowanie odpowiedniego planu sprzedaży – to pozwoli Ci działać w sposób jak najbardziej efektywny.

Po szóste

N jak Nieruchomości

Mamy w swojej ofercie różne oferty nieruchomości – poczynając od mieszkań, przez domy, do działek. Wszystko to po to, aby zaspokoić wasze potrzeby. U nas znajdziesz to czego potrzebujesz. Dopasujemy coś do Ciebie niczym pasujące kostki domino tak, abyś nie tylko za dzień, tydzień czy rok, ale za kilkadziesiąt lat później mógł powiedzieć „to moje miejsce na Ziemi”. To dla nas największe pochlebstwo!