Kompleks uzbrojonych działek pod Gdańskiem!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
225 000 PLN, Pow. 1 204 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 204 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Trąbki Małe , Osiedle Domów Jednorodzinnych
Numer oferty:
BU536543
Cena za m2:
186.88 PLN

Kompleks uzbrojonych działek budowlanych pod Gdańskiem - Trąbki Małe!

LOKALIZACJA:
Są to piękne niekomercyjne tereny położone na pograniczu Kaszub i Kociewia, aczkolwiek coraz bardziej doceniane. Miejscowość ulokowana jest w otulinie lasów, pól i łąk zaledwie 20min jazdy samochodem od Gdańska. Sprawia to, że ludzie coraz częściej wybierają to miejsce na swój wymarzony podmiejski "domek z białym płotkiem". Po prostu jest to idealna lokalizacja dla ludzi ceniących bliskość natury i co za tym idzie ciszę i spokój, a zarazem dobrą komunikację z Trójmiastem. W odległości 3km, w miejscowości Trąbki Wielkie znajduje się pełna infrastruktura, m.in. szkoła, kościół, sklepy i usługi.

OPIS:
Nieruchomość położona jest na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Media: prąd i woda - gotowe przyłącza na działkach, gaz - w drodze dojazdowej, kanalizacja znajduje się dalej, przy czym w ciągu kilku najbliższych lat planowana jest inwestycja gminna, skanalizowania osiedla, póki co - szambo. Dojazd drogą z płyt jumbo. W cenę działki wliczony jest udział w drodze.

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:
Jest to teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa przeznaczenie działki jako MN - zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna, wolnostojąca w tym zabudowa dwurodzinna o następujących warunkach kształtowania zabudowy:
- pokrycie działki zabudową max 30%;
- max 10% pokrycie działki nawierzchniami utwardzonymi;
- wysokość zabudowy max 9m, tj. 2 kondygnacje naziemne, w tym poddasze użytkowe;
- dachy strome dwu- lub wielospadowe o kącie nachylenia 30° - 45°;
- dopuszcza się podpiwniczenie;
- dopuszcza się zabudowę towarzyszącą, tj. budynki gospodarcze w postaci wolnostojącej, do wysokości 6m.;
- powierzchnia biologicznie czynna min 60%.

Możliwość zakupu działek o powierzchni od 997m2 do 1582m2.
Nieruchomość warta uwagi. Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oraz prezentacji w terenie. POLECAM !!!Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail