Kompleks działek z dobrym dojazdem do Trójmiasta!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
340 000 PLN, Pow. 876 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
876 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Sulmin , Gralathów
Numer oferty:
BU605120
Cena za m2:
388.13 PLN
Kompleks działek z dobrym dojazdem do Trójmiasta!

LOKALIZACJA:
Sulmin to miejscowość leżąca blisko Gdańska, otoczona lasem. W związku z tym okolica to w zdecydowanej większości to tereny zielone - zadrzewienia, jeziora (Jezioro Otomińskie). Otoczenie jest idealne dla osób lubiących spacery, czy poranny jogging. Do centrum Gdańska dojedziemy samochodem w 20 minut, a komunikacja miejską dzięki przedłużonej trasie autobusu nr 174. Na pobliskim terenie znajdziemy się wszystko, czego można potrzebować na co dzień: szkoła podstawowa, sklep spożywczy, plac zabaw dla dzieci, kościół.

OPIS:
Nieruchomość to niewielki kompleks działek budowlanych liczących od 874m2 do 1092m2  powierzchni. Ta konkretnie liczy 876m2 jest w kształcie prostokąta. Media - prąd, woda i gaz znajdują się w drodze dojazdowej do kompleksu działek. Dojazd do niej drogą gruntową utwardzoną nabywaną w udziałach. 

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY: 
Dla działki zostały wydane warunki zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego z garażem, o następujących parametrach kształtowania zabudowy:
- powierzchnia pokrycia działki zabudową max. 16,63%
- powierzchnia biologicznie czynna min. 25%
- wysokość zabudowy max. 9 m
- dachy dwuspadowe o kącie nachylenia połaci 35° - 45°
- garaże jedno lub dwustanowiskowe dobudowane lub wbudowane w bryłę budynku mieszkalnego.

To idealna opcja dla tych, którzy chcą od zgiełku miasta, a jednocześnie pozostać w doskonałej lokalizacji z miastem! Zobacz tę działkę na prezentacji, na którą serdecznie zapraszamy!

Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail