Uzbrojona działka usługowo-mieszkaniowa w Gdańsku

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
1 029 000 PLN, Pow. 455 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
455 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Gdańsk Wrzeszcz Dolny
Numer oferty:
BU233229
Cena za m2:
2261.54 PLN
Uzbrojona działka usługowo-mieszkaniowa w Gdańsku!

LOKALIZACJA:

Nieruchomość mieści się we Wrzeszczu- jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska. Dosłownie kilka kroków od nieruchomości znajduje się przystanek autobusowy oraz tramwajowy. Świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa gwarantuje wygodę mieszkańcom osiedla i zapewnia dodatkową rozrywkę. Dzięki bliskości terenów zielonych jest to również idealne miejsce dla osób kochających naturę. Pobliski park zapewnia idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Nieruchomość mieści się zaledwie 3 km od plaży dzięki której w sezonie możemy wypoczywać przy szumie morza i cały rok czuć się jak na wakacjach.

OPIS:
Nieruchomość o powierzchni 455 m2 jest płaska oraz ogrodzona. Media: woda, prąd i kanalizacja znajdują się na działce, gaz na granicy. Dojazd do działki drogą asfaltową, gminną. Na działce znajduje się budynek do rozbiórki. 

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:
Jest to teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa przeznaczenie działki jako teren zabudowy mieszkaniowo-usługowej, o następujących warunkach kształtowania zabudowy:
procent pokrycia działki zabudową-  max. 40%
 procent powierzchni biologicznie czynnej- min. 50%,
intensywność zabudowy- max 0.5,
wysokość zabudowy- max 9.0 m,
kształt dachu -stromy

Serdecznie zapraszam na prezentację !

Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail