Uzbrojona, słoneczna działka - Wyspa Sobieszewska!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
715 000 PLN, Pow. 550 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
550 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Gdańsk Sobieszewo , Świbno
Numer oferty:
BU838749
Cena za m2:
1 300 PLN

Uzbrojona, słoneczna działka - Wyspa Sobieszewska!


LOKALIZACJA
Nieruchomość położona jest w urokliwej części Wyspy Sobieszewskiej -  Świbnie. Wyspa Sobieszewska to nie tylko bogactwo natury i pięknych nadmorskich krajobrazów, ale także bogata infrastruktura, m.in. kościół, szkoła, sklepy i usługi oraz bardzo dobra komunikacja miejska zarówno dzienna jak i nocna. Tak więc, Świbno to po prostu dzielnica Gdańska, ale z wyjątkowymi walorami przyrodniczymi, idealna dla ludzi ceniących ciszę i spokój oraz niezwykły urok morskiego kurortu.

OPIS
Działka o powierzchni  550m2 znajduje się w bocznej ulicy od Boguckiego na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych . Dojazd do działki zapewnia prywatna droga oraz utwardzona droga gminna. Powierzchnia działki jest płaska, prostokątna. Media: woda na granic działki, prąd i gaz znajdują się w drodze dojazdowej.

MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY
Jest to teren objęty miejscowym planem zagospodarowania, który wg niego ma przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Warunki zabudowy kształtują się następująco:
- powierzchnia zabudowy max. 50%
- wysokość max. 11m;
- powierzchnia biologicznie czynna min. 30%.

Działka idealna pod budowę wymarzonego domu nieopodal morza!Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail