Po remoncie, dobrze wyposażony dom - Bojano!

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 000 000 PLN, Pow. 200 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
200 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Bojano , Augustyna Westphala
Rok budowy:
2003
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
BU723625
Powierzchnia działki:
589 m2
Cena za m2:
5 000 PLN

Po remoncie, dobrze wyposażony, słoneczny dom wolnostojący - Bojano!

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w miejscowości Bojano. W pobliżu znajduje dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo - usługowa m.in. przedszkole, szkoła podstawowa, supermarket. Dodatkowym atutem jest szeroki dostęp do komunikacji publicznej co ułatwi przejazd osobom niezmotoryzowanym. Bojano jest bardzo dobrze skomunikowane z Gdańskiem i Gdynią dzięki nowopowstałej trasie S6. W okolicy znajdują się lasy. To idealnie miejsce dla spacerów oraz szlaków rowerowych - gdzie można się w spokoju wyciszyć.

INFORMACJE TECHNICZNE:
Nieruchomość została wybudowana w 2003 roku techniką tradycyjną pustak + styropian. Dach pokryty dachówką ceramiczną - wyremontowany w większości 3 lata temu. Ogrzewanie centralne - olejowe. W granicy działki znajduje się gaz, więc istnieje mozliwość zmiany systemu ogrzewania. Okna drewniane nowego typu. W całym domu została rozbudowana i wymieniona instalacja elektryczna.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
Powierzchnia całkowita domu wynosi ok 200m2/ użytkowa ok 150 m2.
Składają się na nią trzy kondygnacje:
PARTER: salon, otwarta kuchnia, wc, korytarz, garaż, pralnia/kotłownia, pomieszczenie gospodarcze.
PIĘTRO: 3 pokoje z możliwością na 4 (dwa pokoje zostały połączone), łazienka.
STRYCH: z możliwością zaadaptowania (wysokość mieszkalna) posiada wyprowadzone instalacje.


OPIS SZCZEGÓŁOWY:
Nieruchomość jest obecnie po częściowym remoncie. Zostały wyremontowane pokoje, łazienka oraz wc.  We wszystkich pomieszczeniach znajduje się instalacja RTV.  Dużym atutem nieruchomości jest instalacja wyposażona w czujnik gazu, czujnik tlenku węgla oraz alarm - podpięty pod aplikację i wideofonBrama wjazdowa oraz garażowa automatyczna. 

Całe wyposażenie domu w cenie!

DZIAŁKA:
Na terenie nieruchomości znajduje się ogród w który znajdują się liczne drzewa oraz krzewy ozdobne. Dla rodzin z dziećmi dużym plusem powinno być miejsce zabaw dla dzieci oraz spora wolna przestrzeń stanowiąca trawnik.

Serdecznie zapraszam na prezentację już dzisiaj !!Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail