Płaska i słoneczna działka - Gdańsk Jasień!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
488 000 PLN, Pow. 358 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
358 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Gdańsk Jasień
Numer oferty:
BU182398
Cena za m2:
1363.13 PLN
Płaska i słoneczna działka - Gdańsk Jasień!

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w miejscowości Gdańsk, w zielonej dzielnicy Jasień. Okolica jest bardzo korzystna do codziennego życia i mieszkania. Osoby zmotoryzowane mają bardzo dobre połączenie z całym Trójmiastem za pomocą Obwodnicy Trójmiasta. Mieszkańcy nie posiadający własnego pojazdu mogą korzystać z komunikacji miejskiej.  Atutami miejscowości jest pobliskie jezioro Jasień z licznymi terenami zielonymi.

OPIS:
Działka o powierzchni 358m2 jest w kształcie trapezu. Znajduje się na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnym. Media: prąd, woda, kanalizacja i gaz znajdują się w odległości 50m od działki. Dojazd do nieruchomości drogą nabywaną w udziałach gruntową utwardzoną.

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:
Działka to teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa jego przeznaczenie jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług, o następujących parametrach kształtowania zabudowy:
- pokrycie działki zabudową max. 30%
-powierzchnia biologicznie czynna 70%
- wysokość zabudowy max. 12 m
- dach stromy


Zapraszam na prezentację już dzisiaj !


Oferty ze znaczkiem 0% objęte są promocją - Kupujący nie płaci prowizji!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!
Nieprawidłowy adres E-mail